Telefon : 444 24 98

Solido Grup: Genç, Dinamik, Doğal, Eğlenceli ve Pozitif


Solido Grup 1996 yılından beri inşaat ve dekorasyon sektöründe faaliyet göstermiş olup, iletişim ve reklam sektörünün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar yönetici olarak çalışmış bireylerin, bir araya gelmesi ile kurulmuş bir şirkettir.
Şirketimiz genç, enerjik, dinamik ve pozitif düşünceye sahip olan profesyonel kadrosuyla,%100 müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen bir yapıya sahiptir.
Solido Grup, tüm online teknolojilerini kullanarak hedef kitleyi tespit ederek, müşteri ihtiyaçlarına göre özel çözümler geliştirir ve müşterilerine sunar.
Müşterileriyle empati kurarak, ihtiyaçlara göre yenilikler ve gelişimler önde tutularak, hızlı çözümleriyle memnuniyeti üst seviyede tutmak başlangıçtan beri hedef olarak belirlenmiştir.

ÖNCE ONLINE REKLAM

Solido Grup reklam ve iletişim alanında, Türkiye genelinde işletme olarak kurulmuş tüm sektörlerden online reklam almış ve 33 bin firma portföyüne ulaşmış, işletmelerin kalite ve hedef kitlesini arttırarak, müşteri potansiyelini maksimum seviyelere ulaşmasında yardımcı olmuştur.
Şirketimiz aracılığı ile online reklam veren işletmelere sunduğu çözümler ile internet yatırımlarının geri dönüşlerini en üst düzeylere çıkarmalarına zemin hazırlamıştır. İnternet kampanyasını tek bir noktadan değerlendirme, yürütme ve raporlama hizmetlerini sunarak, maliyet ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek amacıyla firmalara kaliteli ve önemli avantajlar sağlamıştır.

HER ADIMDA YENİLİK VAR

Günümüzde sürekli değişen teknolojik şartlar sektörel gelişmeye ve yeni pazarların doğmasına sebep olurken. Solido Grup müşterilerine sunduğu esnek, keskin ve anında çözüm odaklı anlayışıyla, dönemin şartlarına uygun yenilikçi fikirleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
Evet! Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet önceliğimiz. O zaman geleceğe doğru zemin hazırlayan ve ileriye yönelik profesyonel, akılcı, yenilikçi fikirlerimizi müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.İşletmelerin son derece hızlı gelişen teknolojiyi takip etmeleri ve değişikliklerden haberdar olmaları gerekiyor öyle değil mi? O zaman sizinde bir web sayfanız olmalı !!!!

Solido Grup, ürettiği kalıcı çözümleriyle işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bu evrede işletmelerin optimum maliyet ve yüksek kalite sağlamasında büyük bir titizlik göstermektedir.
İşletmelere sağlayacağımız minimum maliyet ve kaliteli hizmetle hazırlayacağımız web sayfası sayesinde, işletmelerin hem kurumsallaşmasını sağlayacak, hem de sektördeki yeniliklerden müşterilerinizin haberdar olmasında öncü firma olacağız. Yaptığımız profesyonel çalışmalar ve kısa bir zaman dilimi içinde hazırlayacağımız sayfanız sayesinde hem kaliteli hizmetten yararlanacak, hem de zamanınızdan tasarruf etmiş olacaksınız.

ADIMIZI BİLE BU KUŞAĞA ADADIK

Solido Grup Türkiye’nin en kaliteli reklam kitlesini hedeflemeye devam etmektedir. Coğrafi sınırların olmadığı, teknolojik, entegre, bireysel ve bağımsız, tatminsiz, yeniliklerden zevk alan, güven arayan bir kuşak. İşte biz tüm yatırımlarımızı bu kuşak için yapıyoruz. Çünkü biz hem kendi başarımızı hem de müşterilerimizin başarısını birlikte yükseltmeye çalışıyoruz.
Solido grupla aynı yolda yürüyen ve bizimle yürümeye devam eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz…
Sertifikalarımız

Telefon numaranızı ve Adınızı yazınız

Telefon numaranızı ve Adınızı yazınız

Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar
cami halısı
cami halıları
cami halısı
cami halıları